Pracuj ze mną!

Możesz pracować ze mną na kilka sposobów. Nie ważne, gdzie mieszkasz i jakim budżetem dysponujesz.

Trening świadomości – Jest to dedykowana grupa na Facebooku. Poruszamy tam tematy poświecone relacjom ze sobą i z innymi. Możesz tam zadać pytanie lub coś skonsultować. Znajdziesz tam ciekawe materiały dotyczące psychologii relacji i rozwoju osobistego.

Dostęp do grupy jest bezpłatny.

Link do grupy


Konsultacja diagnostyczna – Jest to sesja coachingowa, podczas której przyglądamy się wyzwaniu, z którym się mierzysz. Analizujemy Twoją aktualną sytuację – co działa, co nie działa, czego doświadczasz – Twoje emocje, myśli. Przyglądamy się Twoim relacjom z ważną dla Ciebie osobą i dostępnemu wsparciu. Następnie rozmawiamy o oczekiwaniach i pragnieniach. Na tej podstawie tworzę rekomendację do dalszych działań. Sesja trwa 1,5 godziny.

Koszt sesji diagnostycznej: 350 zł


DOBRE RELACJE – Krótkoterminowy program wsparcia dla doświadczających kryzysu w relacjach osobistych lub zawodowych. W trakcie 5 spotkań pracujemy nad zrozumienie istoty Twoich trudności i zaplanowaniem najlepszych strategii działania.

Zwykle każda z sesji poświecona jest innemu zagadnieniu:

  • analiza przyczyn aktualnej sytuacji,
  • zidentyfikowanie obszarów wymagających zrozumienia,
  • projektowanie systemu, który pomoże poprawić aktualną sytuację.

Proces nie jest terapią. W trakcie sesji łączę elementy psychoedukacji, doradztwa psychologicznego oraz coachingu relacji. Czasem okazuje się, że wymagana jest głębsza, terapeutyczna praca. Rekomenduję wtedy terapię u przeszkolonych psychoterapeutów specjalizujących się w pracy z relacjami lub parami. Każda z sesji trwa 50 minut.

Koszt całkowity uczestnictwa w programie: 1.495 zł

%d bloggers like this: